با من در ارتباط باشید

قیمت طراحی سایت

هزینه طراحی سایت و تعرفه های متفاوت آن همیشه چالش برانگیزترین قسمت ماجرا طراحی سایت بوده است. تاکنون به این موضوع فکر کرده‌اید که چرا قیمت طراحی سایت با ویژگی های واحد، متفاوت است؟ در کل تعرفه طراحی سایت و پلن های طراحی سایت وابسته به چه عواملی می باشد؟
- web desing price image - موسی امیری

پلن های طراحی سایت

طراحی سایت پلن اقتصادی

طراحی سایت مختص کسب و کار‌های نوپا

طراحی سایت پلن استاندارد

طراحی سایت مختص شرکت‌ها و فروشگاه‌ها

طراحی سایت پلن حرفه ای

طراحی سایت مختص کسب و کارهای حرفه ای

هزینه طراحی سایت چقدر است؟

احتمالا وقتی برای اولین بار بخواهید برای پروژه خود قیمت بگیرید با مشاهده موارد مختلف و حتی گاها متناقض به نظرتان بیاید که برخی سایت ها با ظاهری یکسان قیمت متفاوتی دارند، اما نکته حائز اهیمت مشخصات فنی و ویژگی های تخصصی موضوع است که این تفاوت قیمت را ایجاد میکند. 

البته قیمت بالا حتما به این معنی نیست که شما سایت بهتری رو دریافت خواهید کرد، اما مشخصا یک سایت با کیفیت را هم نمیتوان با قیمت پایید طراحی کرد، زیرا استفاده از تجربه و تخصص طراحان و برنامه نویسان و ارزشی که به سایت می بخشد، مستلزم پرداخت هزینه می باشد. 

در نتیجه آنچه قیمت یک سایت را مشخص میکند، تجربه و تخصص و به کارگیری فاکتورهای مختلفی است که طراحان به کار میگیرند. 

- web desing price image - موسی امیری
همانطور که گفته شد در طراحی سایت فاکتورهای مختلفی مورد بررسی قرار گرفته می‌شود که از جمله مهمترین آنها :
قیمت طراحی سایت موسی در بازه ای معقول است؛ و به گونه ای قیمت گذاری انجام شده است که هم مشوقی برای شما باشد که کسب و کار خود را راه اندازی کنید و هم به گونه ای باشد که پاسخگوی زحمات ما باشد.
پلن اقتصادی

شروع قیمت از

6،000،000

تعرفه طراحی سایت پلن اقتصادی

این پلن مختص کسب و کارهای نوپا می باشد. در این پلن برای طراحی اختصاصی و امکانات اختصاص پیشرفته هزینه پرداخت نمیکنید و هزینه طراحی سایت شما جهت راه اندازی یک نسخه ابتدایی از کسب و کارتان خواهد بود.

در این پلن شما از بین تمپلیت های موجود در مارکت (البته با بررسی و تایید ما) یک قالب را انتخاب میکنید و ما آن را برای شما راه اندازی و شخصی سازی می کنیم؛ این شخصی سازی شامل تغییر دادن متن ها و بهینه سازی سرعت سایت و بهینه سازی برای موبایل می باشد.

در این طرح طراحی بنر گرافیکی و سایر کارهای گرافیکی انجام نمیشود.

در این پلن طراحی سایت امکاناتی نظیر صفحه اصلی، درباره ما، تماس با ما، صفحه سوالات متداول، صفحه آرشیو مقالات، لینک سازی هدر و فوتر، پیاده سازی ماژول های مربوط به سئو و … انجام میشود و دارای پشتیبانی یک ماهه می باشد.

برای اطلاع از قیمت و تعرفه طراحی سایت میتونید از طریق چت واتس اپ و یا فرم مشاوره با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید

تعرفه طراحی سایت پلن استاندارد

این پلن مخصوص افرادی است که هم میخواهند خیلی سریع پروژه خود را ران کنند و هم شخصی سازی های زیادی میخواهند روی پروژه خود انجام بدهند، بخصوص شخصی سازی ها و بازطراحی های گرافیگی.

در این پلن نیز از یک قالب آماده استفاده میشود، با این تفاوت که طراحی های ما شامل تغییر چینش بخش ها، تغییر المان ها، حذف و اضافه کردن آنها و حتی تغییرات گرافیکی از جمله تغییر و طراحی بنر های صفحه اصلی می باشد.

این پلن نیز شامل صفحه های پلن اقتصادی طراحی سایت موسی می باشد، بعلاوه باز طراحی گرافیکی صفحه اصلی و حتی بنر های آن.

لازم به ذکر است که اگر تمایل دارید یک طرح گرافیکی از قبل آماده اجرا کنید که هیچ قالبی برای آن نصب نشود، این یک پلن مخصوص به خود دارد؛ برای اطلاع از قیمت این خدمت با ما در همین سایت یا از طریق شبکه های اجتماعی در تماس باشید.

برای اطلاع از قیمت و تعرفه طراحی سایت میتونید از طریق چت واتس اپ و یا فرم مشاوره با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید
پلن استاندارد

شروع قیمت از

9،000،000
پلن حرفه ای

شروع قیمت از

14،000،000

تعرفه طراحی سایت پلن حرفه ای

و نهایتا پلن حرفه ای طراحی سایت موسی که مخصوص افرادی است که شخصی سازی کامل میخواهند، افرادی که میخواهند یک سایت یکتا و با طراحی منحصر بفرد دریافت کنند. 

در این پلن در ابتدا با یک وایر فریم ،با صحبت ها مکرر با کارفرما طراحی خواهد شد و پس طراحی وایر فریم، طرح گرافکی(UI) را اجرا خواهیم کرد و پس از توافق طرفین شروع به اجرای طرح خواهیم کرد؛ در این طرح امکان دارد از برخی قالب های استفاده بکنیم ولی طراحی صفحه اصلی در این پلن کاملا اختصاصی شماست.

پس از توافق روی طرح گرافیکی سایت، آن را پیاده سازی خواهیم کرد، و گام بعدی کارکردن روی بهینه سازی سایت و تست کردن آن است تا زمانی که برای بهره برداری آماده شود.

این پلن شامل امکاناتی نظیر طرح گرافیکی اختصاصی شماست و البته تمامی موارد موجود در پلن های دیگر را نیز شامل میشود و در ضمن در این پلن تا زمانی که اولین درآمد هایتان را داشته باشید و تا زمانی که بتوانید برنامه ای برای آینده آن داشته باشید در کنار شما خواهیم بود.

برای اطلاع از قیمت و تعرفه طراحی سایت میتونید از طریق چت واتس اپ و یا فرم مشاوره با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید